Beton Kırma Bitlis

betonkırma - Beton Kırma Bitlis

As Karot, Bitlis de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Bitlis ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Bitlis ,beton kırım işi Bitlis,kiralık kırıcı
Bitlis, beton kırma makinaları Bitlis ,kiralık beton kırıcılar Bitlis,döşeme beton kırma Bitlis,perde beton kırımı Bitlis, kolon kırma Bitlis, döşeme kırımı Bitlis, merdiven kırma Bitlis, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Bitlis da beton delme ,beton kesimi Bitlis,beton kırma Bitlis ,bina güçlendirme Bitlis , kontrollü bina yıkımı Bitlis kimyasal dübel Bitlis , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Bitlis şehrindeyiz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
Tags: , , , , , ,